SUPERIOR INTERNATIONAL JUNIOR HOCKEY LEAGUE
SIJHL MEDIA UPDATE
Release Date: Friday, July 21, 2017
SIJHL announces2017-18 schedule
THUNDER BAY, Ont. – The Superior International Junior Hockey League announced Friday it’s 2017-18 regular season schedule.
The 168-game slate will commence Friday, Sept. 22 and will conclude on Saturday, March 17.
Opening night will feature the English River Miners hosting the defending Bill Salonen Cup champion Dryden GM Ice Dogs at Cochenour Arena while the Fort Frances Lakers will entertain the Thief River Falls Norskies at Ice for Kids Arena in a pair of 7:30 p.m. starts.
The following evening the Minnesota Iron Rangers will make their home debut as they take on the Thunder Bay North Stars at Hoyt Lakes Arena while Thief River Falls finishes off a home-and-home with Fort Frances at Ralph Engelstad Arena. Both contests getting underway at 7 p.m.
Sunday, Sept. 24 features the GM Ice Dogs home opener vs. the Miners at Memorial Arena at 3:30 p.m. while the North Stars commence their home slate on Wednesday, Sept. 27 at the Fort William Gardens at 7:30 p.m. against the Iron Rangers.
In all, each SIJHL side will play 27 games at home, another 27 as the visiting club and all the squads playing twice at the SIJHL Showcase, which will be hosted by the Fort Frances Lakers at Ice for Kids Arena on Tuesday, Jan. 30 and Wednesday, Jan. 31.
Also of note, Thief River Falls and Fort Frances will play a neutral site contest in Red Lake Falls, Minn., Friday, Oct. 27 at 7 p.m.
The following is the 2017-18 SIJHL regular season schedule:
GAME NO. | DATE | VISITOR | HOME | TIME | ARENA |
1 | Friday, Sept. 22 | Dryden GM Ice Dogs | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
2 | Friday, Sept. 22 | Thief River Falls Norskies | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
3 | Saturday, Sept. 23 | Thunder Bay North Stars | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
4 | Saturday, Sept. 23 | Fort Frances Lakers | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
5 | Sunday, Sept. 24 | English River Miners | Dryden GM Ice Dogs | 3:30 p.m. | Memorial Arena |
6 | Wednesday, Sept. 27 | Minnesota Iron Rangers | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
7 | Friday, Sept. 29 | Thief River Falls Norskies | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
8 | Friday, Sept. 29 | Fort Frances Lakers | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
9 | Saturday, Sept. 30 | Minnesota Iron Rangers | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
10 | Saturday, Sept. 30 | Dryden GM Ice Dogs | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
11 | Friday, Oct. 6 | Thunder Bay North Stars | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
12 | Friday, Oct. 6 | English River Miners | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
13 | Friday, Oct. 6 | Minnesota Iron Rangers | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
14 | Saturday, Oct. 7 | Thunder Bay North Stars | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
15 | Saturday, Oct. 7 | Fort Frances Lakers | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
16 | Sunday, Oct. 8 | Thunder Bay North Stars | Minnesota Iron Rangers | 5 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
17 | Wednesday, Oct. 11 | Fort Frances Lakers | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
18 | Thursday, Oct. 12 | English River Miners | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
19 | Friday, Oct.13 | English River Miners | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
20 | Friday, Oct. 13 | Dryden GM Ice Dogs | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
21 | Saturday, Oct. 14 | Fort Frances Lakers | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
22 | Saturday, Oct. 14 | English River Miners | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
23 | Saturday, Oct. 14 | Dryden GM Ice Dogs | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
24 | Tuesday, Oct. 17 | English River Miners | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
25 | Thursday, Oct. 19 | Thunder Bay North Stars | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
26 | Friday, Oct. 20 | Fort Frances Lakers | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
27 | Friday, Oct. 20 | Thief River Falls Norskies | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
28 | Friday, Oct. 20 | Thunder Bay North Stars | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
29 | Saturday, Oct. 21 | Thunder Bay North Stars | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
30 | Saturday, Oct. 21 | Thief River Falls Norskies | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
31 | Sunday, Oct. 22 | Minnesota Iron Rangers | Dryden GM Ice Dogs | 3:30 p.m. | Memorial Arena |
32 | Friday, Oct. 27 | Fort Frances Lakers | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Red Lake Falls Arena |
33 | Friday, Oct. 27 | Dryden GM Ice Dogs | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
34 | Friday, Oct. 27 | Minnesota Iron Rangers | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
35 | Saturday, Oct. 28 | Fort Frances Lakers | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
36 | Saturday, Oct. 28 | English River Miners | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
37 | Saturday, Oct. 28 | Minnesota Iron Rangers | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
38 | Wednesday, Nov. 1 | English River Miners | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
39 | Friday, Nov. 3 | Thief River Falls Norskies | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
40 | Friday, Nov. 3 | Thunder Bay North Stars | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
41 | Saturday, Nov. 4 | Thunder Bay North Stars | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
42 | Saturday, Nov. 4 | Fort Frances Lakers | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
43 | Saturday, Nov. 4 | Thief River Falls Norskies | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
44 | Sunday, Nov. 5 | Thief River Falls Norskies | Dryden GM Ice Dogs | 3:30 p.m. | Memorial Arena |
45 | Sunday, Nov. 5 | Thunder Bay North Stars | Minnesota Iron Rangers | 5 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
46 | Tuesday, Nov. 7 | Fort Frances Lakers | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
47 | Friday, Nov. 10 | English River Miners | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
48 | Friday, Nov. 10 | Minnesota Iron Rangers | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
49 | Friday, Nov. 10 | Thief River Falls Norskies | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
50 | Saturday, Nov. 11 | Thief River Falls Norskies | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
51 | Wednesday, Nov. 15 | English River Miners | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
52 | Wednesday, Nov. 15 | Minnesota Iron Rangers | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
53 | Thursday, Nov. 16 | English River Miners | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
54 | Friday, Nov. 17 | English River Miners | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
55 | Friday, Nov. 17 | Thunder Bay North Stars | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
56 | Saturday, Nov. 18 | English River Miners | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
57 | Saturday, Nov. 18 | Dryden GM Ice Dogs | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
58 | Wednesday, Nov. 22 | Fort Frances Lakers | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
59 | Wednesday, Nov. 22 | Thunder Bay North Stars | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
60 | Friday, Nov. 24 | Minnesota Iron Rangers | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
61 | Friday, Nov. 24 | Fort Frances Lakers | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
62 | Saturday, Nov. 25 | Minnesota Iron Rangers | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
63 | Saturday, Nov. 25 | Dryden GM Ice Dogs | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
64 | Sunday, Nov. 26 | Minnesota Iron Rangers | Thief River Falls Norskies | 3:30 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
65 | Friday, Dec. 1 | Dryden GM Ice Dogs | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
66 | Friday, Dec. 1 | Thief River Falls Norskies | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
67 | Friday, Dec. 1 | Minnesota Iron Rangers | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
68 | Saturday, Dec. 2 | Minnesota Iron Rangers | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
69 | Tuesday, Dec. 5 | Fort Frances Lakers | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
70 | Wednesday, Dec. 6 | Minnesota Iron Rangers | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
71 | Friday, Dec. 8 | Dryden GM Ice Dogs | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
72 | Friday, Dec. 8 | Thief River Falls Norskies | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
73 | Friday, Dec. 8 | English River Miners | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
74 | Saturday, Dec. 9 | Dryden GM Ice Dogs | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
75 | Saturday, Dec. 9 | Fort Frances Lakers | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
76 | Saturday, Dec. 9 | English River Miners | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
77 | Sunday, Dec. 10 | Dryden GM Ice Dogs | Thief River Falls Norskies | 3:30 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
78 | Wednesday, Dec. 13 | Fort Frances Lakers | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
79 | Friday, Dec. 15 | Minnesota Iron Rangers | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
80 | Friday, Dec. 15 | Dryden GM Ice Dogs | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
81 | Friday, Dec. 15 | Thief River Falls Norskies | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
82 | Saturday, Dec. 16 | Minnesota Iron Rangers | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
83 | Saturday, Dec. 16 | Thief River Falls Norskies | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
84 | Sunday, Dec. 17 | Minnesota Iron Rangers | Dryden GM Ice Dogs | 3:30 p.m. | Memorial Arena |
85 | Tuesday, Dec. 19 | English River Miners | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
86 | Wednesday, Dec. 20 | Thief River Falls Norskies | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
87 | Wednesday, Dec. 20 | Thunder Bay North Stars | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
88 | Wednesday, Jan. 3 | Thunder Bay North Stars | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
89 | Wednesday, Jan. 3 | Dryden GM Ice Dogs | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
90 | Wednesday, Jan. 3 | Minnesota Iron Rangers | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
91 | Thursday, Jan. 4 | Thunder Bay North Stars | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
92 | Friday, Jan. 5 | Thunder Bay North Stars | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
93 | Friday, Jan. 5 | English River Miners | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
94 | Saturday, Jan. 6 | Fort Frances Lakers | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
95 | Sunday, Jan. 7 | Thief River Falls Norskies | Dryden GM Ice Dogs | 3:30 p.m. | Memorial Arena |
96 | Wednesday, Jan. 10 | Fort Frances Lakers | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
97 | Friday, Jan. 12 | Minnesota Iron Rangers | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
98 | Friday, Jan. 12 | English River Miners | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
99 | Saturday, Jan. 13 | Fort Frances Lakers | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
100 | Saturday, Jan. 13 | Dryden GM Ice Dogs | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
101 | Saturday, Jan. 13 | English River Miners | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
102 | Sunday, Jan. 14 | Dryden GM Ice Dogs | Thief River Falls Norskies | 3:30 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
103 | Wednesday, Jan. 17 | Minnesota Iron Rangers | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
104 | Thursday, Jan. 18 | Fort Frances Lakers | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
105 | Friday, Jan. 19 | Thief River Falls Norskies | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
106 | Saturday, Jan. 20 | Thief River Falls Norskies | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
107 | Saturday, Jan. 20 | Thunder Bay North Stars | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
108 | Tuesday, Jan. 23 | English River Miners | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
109 | Tuesday, Jan. 23 | Thief River Falls Norskies | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
110 | Thursday, Jan. 25 | Thunder Bay North Stars | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
111 | Friday, Jan. 26 | Minnesota Iron Rangers | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
112 | Friday, Jan. 26 | Thunder Bay North Stars | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
113 | Saturday, Jan. 27 | Fort Frances Lakers | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
114 | Saturday, Jan. 27 | Minnesota Iron Rangers | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
115 | Tuesday, Jan. 30 | Minnesota Iron Rangers | Dryden GM Ice Dogs | 1 p.m. | Showcase – Ice For Kids Arena |
116 | Tuesday, Jan. 30 | English River Miners | Thief River Falls Norskies | 4:15 p.m. | Showcase – Ice For Kids Arena |
117 | Tuesday, Jan. 30 | Fort Frances Lakers | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Showcase – Ice For Kids Arena |
118 | Wednesday, Jan. 31 | Thunder Bay North Stars | English River Miners | 1 p.m. | Showcase – Ice For Kids Arena |
119 | Wednesday, Jan. 31 | Thief River Falls Norskies | Minnesota Iron Rangers | 4:15 p.m. | Showcase – Ice For Kids Arena |
120 | Wednesday, Jan. 31 | Dryden GM Ice Dogs | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Showcase – Ice For Kids Arena |
121 | Friday, Feb. 2 | English River Miners | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
122 | Friday, Feb. 2 | Fort Frances Lakers | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
123 | Friday, Feb. 2 | Dryden GM Ice Dogs | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
124 | Saturday, Feb. 3 | English River Miners | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
125 | Saturday, Feb. 3 | Dryden GM Ice Dogs | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
126 | Friday, Feb. 9 | Dryden GM Ice Dogs | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
127 | Friday, Feb. 9 | Thunder Bay North Stars | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
128 | Saturday, Feb. 10 | Dryden GM Ice Dogs | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
129 | Saturday, Feb. 10 | Thunder Bay North Stars | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
130 | Saturday, Feb. 10 | Fort Frances Lakers | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
131 | Sunday, Feb. 11 | Fort Frances Lakers | English River Miners | 2 p.m. | Cochenour Arena |
132 | Sunday, Feb. 11 | Thunder Bay North Stars | Minnesota Iron Rangers | 5 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
133 | Tuesday, Feb. 13 | Dryden GM Ice Dogs | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
134 | Wednesday, Feb. 14 | Fort Frances Lakers | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
135 | Friday, Feb. 16 | English River Miners | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
136 | Saturday, Feb. 17 | Thief River Falls Norskies | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
137 | Saturday, Feb. 17 | Dryden GM Ice Dogs | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
138 | Sunday, Feb. 18 | Thief River Falls Norskies | Dryden GM Ice Dogs | 3:30 p.m. | Memorial Arena |
139 | Sunday, Feb. 18 | Thunder Bay North Stars | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
141 | Monday, Feb. 19 | Thief River Falls Norskies | English River Miners | 2 p.m. | Cochenour Arena |
142 | Monday, Feb. 19 | Minnesota Iron Rangers | Fort Frances Lakers | 2:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
140 | Monday, Feb. 19 | Thunder Bay North Stars | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
143 | Thursday, Feb. 22 | English River Miners | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
144 | Friday, Feb. 23 | Dryden GM Ice Dogs | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
145 | Friday, Feb. 23 | English River Miners | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
146 | Saturday, Feb. 24 | English River Miners | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
147 | Saturday, Feb. 24 | Dryden GM Ice Dogs | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Ralph Engelstad Arena |
148 | Sunday, Feb. 25 | Dryden GM Ice Dogs | Minnesota Iron Rangers | 5 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
149 | Tuesday, Feb. 27 | Fort Frances Lakers | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
150 | Friday, March 2 | Thief River Falls Norskies | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
151 | Friday, March 2 | Dryden GM Ice Dogs | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
152 | Saturday, March 3 | Thief River Falls Norskies | Minnesota Iron Rangers | 7 p.m. | Hoyt Lakes Arena |
153 | Saturday, March 3 | English River Miners | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
154 | Tuesday, March 6 | Minnesota Iron Rangers | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
155 | Wednesday, March 7 | Minnesota Iron Rangers | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
156 | Thursday, March 8 | Thunder Bay North Stars | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
157 | Friday, March 9 | Minnesota Iron Rangers | Thief River Falls Norskies | 7 p.m. | Huck Olson Arena |
158 | Friday, March 9 | Fort Frances Lakers | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
159 | Friday, March 9 | Thunder Bay North Stars | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
160 | Saturday, March 10 | Thunder Bay North Stars | Dryden GM Ice Dogs | 7:30 p.m. | Memorial Arena |
161 | Saturday, March 10 | Thief River Falls Norskies | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
162 | Sunday, March 11 | Thief River Falls Norskies | Dryden GM Ice Dogs | 3:30 p.m. | Memorial Arena |
163 | Wednesday, March 14 | Fort Frances Lakers | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
164 | Thursday, March 15 | Dryden GM Ice Dogs | English River Miners | 7:30 p.m. | Cochenour Arena |
165 | Friday, March 16 | Dryden GM Ice Dogs | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
166 | Friday, March 16 | Thief River Falls Norskies | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
167 | Saturday, March 17 | Thief River Falls Norskies | Fort Frances Lakers | 7:30 p.m. | Ice For Kids Arena |
168 | Saturday, March 17 | Minnesota Iron Rangers | Thunder Bay North Stars | 7:30 p.m. | Fort William Gardens |
(Dates/Times subject to change)